Zamykamy sezon halowy! Nowe daty treningów

/Zamykamy sezon halowy! Nowe daty treningów

Zamykamy sezon halowy! Nowe daty treningów

Żegnamy sezon halowy w mistrzowskim stylu – udziałem w Halowych Mistrzostwach Polski i awansem do II ligii. Chociaż to już pieśń przeszłości, więc do rzeczy…

W sezonie outdoorowym 2023 zapraszamy na treningi frisbee w każdy wtorek, o godzinie 20:30 (początkujący) lub czwartek, godzina 20:30 (zaawansowani). Zajęcia odbywają się na boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego (ul. Kosynierów Gdyńskich 18). Treningi trwają od 1,5-2 godziny.

W sezonie outdoor trenujemy na boiskach zewnętrznych (sztuczna murawa), w związku z czym rekomendujemy obuwie typu korki lub turfy, co zagwarantuje zarówno bezpieczeństwo (skręcone kostki), jak i +10 do wyskoku 🙂 Oprócz tego – wygodny strój sportowy i butelka wody.

Warto skontaktować się z nami przed przyjściem – ze względu na warunki pogodowe (burza, ulewa, bardzo mocny wiatr) trening może zostać odwołany!

2023-04-12T07:42:28+00:00

Autor wpisu:

Frisbee Łódź - lub, bardziej oficjalnie, Klub Sportowy Fabrykanci Łódź - to drużyna trenująca sportową odmianę frisbee - ultimate. Zajmujemy się promocją tej dyscypliny w Polsce i w naszym mieście Łodzi. Organizujemy także ogólnopolskie turnieje ultimate i warsztaty frisbee.