Pierwszy miesiąc treningów za nami!

/Pierwszy miesiąc treningów za nami!

Pierwszy miesiąc treningów za nami!

Czołem grajki – obecni i przyszli!

Nie jesteśmy wielkimi fanami postanowień tudzież podsumowań, ale sytuacja zmusiła nas do kilku słów komentarza odnośnie tego, co się wyprawia na treningach – bo przeszło to trochę nasze wyobrażenia i założenia taktyczne. Przede wszystkim, w styczniu zrealizowaliśmy nasz roczny plan znalezienia 7 osób z potencjałem do regularnych treningów. Tych ludzi już mamy!

..i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich kondycji, pojętności i zaangażowania. Jest z czego lepić. Na ostatnim treningu rozegraliśmy pierwszą gierkę w świeżym składzie – kilku doświadczonych zawodników i ich ogranie wystarczyło, żeby nasza młoda krew błyskawiczne przyswoiła podstawowy meczowe ultimate (ustawienie się na boisku, wybieganie ze stacka, spokój z dyskiem).

Turniej ultimate frisbee

Drugą ważną informacją jest zbliżający się Turniej Fabrykanta – ogólnopolski turniej utlimate frisbee, który organizujemy 23-24 marca w Łodzi. Wystąpimy na nim po raz pierwszy jako drużyna w barwach Klubu Sportowego Fabrykanci Łódź! Przed nami jeszcze 6 treningów, podczas których chcemy jak najlepiej przygotować naszych debiutantów do gierki. Turniej to także dużo kwestii organizacyjnych – osoby chcące zaangażować się w wydarzenie (np. prowadzenie live scores, oprawę fotograficzną, muzyczną, catering) zapraszamy do kontaktu przez formularz.

Wróżby pogodowe obiecują nam wiosenną aurę tej zimy, stąd w cieplejsze dni zaplanowaliśmy dla Was dodatkowe spotkania w plenerze, na których będziemy doskonalić techniki rzutowe – terminy podawane będą z wyprzedzeniem na naszym fanpage – zapraszamy do śledzenia.

2019-08-23T06:51:33+00:00

Autor wpisu:

Frisbee Łódź - lub, bardziej oficjalnie, Klub Sportowy Fabrykanci Łódź - to drużyna trenująca sportową odmianę frisbee - ultimate. Zajmujemy się promocją tej dyscypliny w Polsce i w naszym mieście Łodzi. Organizujemy także ogólnopolskie turnieje ultimate i warsztaty frisbee.